KIDVENTURES FAQs

How it's work? - Sistem nasıl çalışır?


All these platforms supports common use. For this reason, more than one user can use a membership. What we do is purchasing software and offering it to you. If you want to buy original sites, you'll pay more than the price I gave you. So, don't spend a lot of money, enjoy monthly rentals for this price.
Ürünlerimiz kısmında yer alan tüm yazılımlar, ortak kullanıcı kullanımını desteklemektedir. Bu yazılımı çok daha fazla ücret ödeyip kendi sitelerinden alabilirsiniz. Fakat buna gerek yok. Biz sizin için satın alıp, sizlere sunuyoruz. Daha fazla para ödemek yerine aylık kiralamaların tadını çıkarın.
How is it delivery? - Teslimat nasıl yapılıyor?


Instant Delivery.
When you buy any software, the system redirects you to the thank you page. You will see the download link on that page. The download link includes the software's username and password. Anında Teslimat.
Yazılımlardan herhangi birini satın aldığınızda sistem sizi teşekkür sayfasına yönlendirilir. İndirme linkini orada görebilir ve indirebilirsiniz. İndirme linkinde aldığınız yazılımın kullanıcı bilgileri bulunmaktadır.
How to pay? - Ödeme nasıl yapılır?


Our payments are made online through PayTR. Your credit and debit card information is protected with 256 bit SSL certificate.

Ödemelerimiz PayTR aracılığı ile online olarak yapılmaktadır. Kredi ve banka kartı bilgileriniz 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır

  • Facebook
  • Instagram
@kidventuresmammoth

© 2020 by Kidventures Mammoth